Vše o PC hrách

návod

A) HLAVNÍ MISE :


LOS SANTOS


a) Zadavatel úkolu : CJ


1) Big Smoke


Po nemilém uvítání nasedněte na kolo a vyrazte sa svou vytouženou rodinou.Klidně se cestou porozhlédněte. Jakmile budete u vašeho domu, vstupte do červeného kruhu.


Odměna : žádná


2) Sweet and Kendl


Jeďte se svým gangem, máte jen kolo takže bacha na Baalovo auto. Tato mise je tu proto, abyste se naučili alespoň trochu řídit, ovládat neposlušnou kameru a porozhlédli se kolem. Pozor na zmíněné auto konkurenčního gangu, budou po vás střílet!


Odměna : Respekt


b) Zadavatel úkolu : Ryder


Ryder


Nasedněte a jeďte s Ryderem se nechat ostříhat, vyberte si jaký účes chcete, ale moc neutrácejte, peníze se budou hodit.Až budete hotovy, je naproti něco jako McDonald, tak si kupte nějaké jídlo, bohužel Ryder vám to podělá, takže honem nasedněte a jeďte zpět domů.


Poznámka : Pokud chcete brokovnici se 7 náboji, můžete prodavače přejet.


Odměna : Respekt


c) Zadavatel úkolu: Sweet


1) Tagging up turf


Jděte a přesprejujte tagy (přitom pozor na policajty!), defaultně levé tlačítko myši. Až všechny přesprejujete, jděte do dalšího teritoria. Tam přelezte plot ([Levý SHIFT], je to hodně užitečná funkce takže zapamatovat) a potom ještě skočte na zěď a následné přesprejujte poslední logo. Skočte do auta a rychle spěchejte domů.


Odměna : Respekt


2) Cleaning the hood


Zajeďte za cílem a toho zmlaťte. Potom musíte ještě do domu drogového bosse (ještě v ukázce si všimněte vzadu ženské co hulí frajerovi ptáka :o), tam zmlaťte další dva a jeďte zpět do domu.


Odměna : Respekt


3) Drive-Thru


Máte hlad takže musíte pro jídlo (v ukázce) v tom se objeví auto konkurenčního gangu, jeďte za ním a vaši kámoši se o ně postarají palbou z auta (najíždějte tak, aby mohlo střílet více lidí najednou), to je pro tuto misi vše. Zajeďte domů a potom odvezte Smoka.


Odměna : 200$ a respekt


4) Nines and ak's


Jste v Los Santos docela dlouho, takže by neškodilo si pořídit pořádnou bouchačku. Jeďte za Emmetem a tam si procvičte střelbu. Odvezte Smoka domů, ale ještě by to chtělo nějaké oblečení, proto zajeďte ještě do Bincova obchodu.


Odměna : Respekt


5) Drive-By


Musíte to nepříteli pořádně nandat, takže jeďte do teritoria Balla. Postřílejte pomocí svých přátel několik nepřátel a rychle se ještě přesprejovat, protože vám naskočily hned 2 hvězdy.


Odměna : 500$ a respekt


6) Sweet's girl


Sweety má trable takže naskočte do auta a co nejrychleji k němu dojeďte. Přejeďte několik chlapů a zbytek dodělejte pistolí. Vemte si nějaké nové a rychlé auto a spěchejte domů, protože vás budou pronásledovat.


Odměna : Respekt


7) Cesar Vialpando


Dojeďte do garáže a tam se mrkněte jaký jste do dostali žihadlo s hydraulikou, můžete ho ještě vylepšit a ihned potom valte na plácek. Zde se budete muset zvedat a zrovna ve chvílých, kdy bude šipka v kruhu. Mačkejte na číselníku 2,4,6 a 8 pro strany a někdy dvě pro šikmou šipku.


Odměna : Podle sázky


Nyní se vydejte k ikoně "R".


d) Zadavatel úkolu: Ryder


1) Home Invasion


Pro tuto misi můžete přijít mezi 12:00 a 20:00.


Zábavná zlodějská mise. Vemte dodávku a co nejrychleji s ní dojeďte k armádnímu nadšenci. Jakmile vlezete dovnitř stiskněte [Levý ALT], tím budete potichu, nesmíte naplnit ukazatel. Dojděte k 1. bedně napravo od vás, vemte ji [Enterem] a doneste k dodávce, tam ji opět enterem dejte. Potom posbírejte zbívající bedny. Celkem jsou 2 dole, 1 v mezipatře, 1 nahoře před ložnicí a  2 v ložnici, kde spí majitel (zde být velice ticho). Až všechny odnesete do dodávky, dojeďte s ní k překupníkovi. Odteď můžete v noci vykrádat domy.


Odměna : Respekt


2) Catalyst


Jeďte k vlaku a tam zastřelte Baalovi chlapy, potom přijedou další. Naskočte na vlak, teď musíte házet Ryderovi bedny, protože se vlak rozjel a on jede za vámi v autě. Hází se pravým tlačítkem a čím déle ho podržíte, tím bude silnější hod. Musíte mu jich hodit 10 a dávejte pozor ať ho nezabijete. A protože máte 3 hvězdy hledanosti zajeďte se přestříkat do karosárny a potom domů.


Odměna : Respekt


3) Robbing uncle Sam


Nasedněte a jeďte přes dlouhý most do Ocean Docks, přelezte zeď ([Levý SHIFT]) a zastřelte ostrahu. Musíte otevřít bránu, takže střelte do ovladače (na zdi vedle hlídače). Zboží je ve skladišti (4 bedny) a venku před skladištěm (2 bedny, je u nich ostraha). Naskočte v garáži do vysokozdvižného vozíku - dojeďte k bedně, zasuňte a zvedněte [8]. Dojeďte s bednou k dodávce a bedny Carl v animaci naloží. Občas budete nuceni pomoci Ryderovi s ochrankou. Až budete mít všechny bedny naloženy, spěchejte k Emmetovi je vyložit, budou vás samozřejmě pronásledovat, takže až bude někdo za vámi, [CapsLockem] Ryder vyhodí bednu.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte k ikoně "BS".


e) Zadavatel úkolu : Big Smoke


1) OG Loc


Vyzvědněte Jeffreyho (OG Loca) od policejní stanice a odvezte ho domů. Až naskočíte v animaci na motorku, pronásledujte šmejda a zastřelte ho. Pokud ho nezabijete za jízdy, tak nakonec zastaví na svém území. Až ho zabijete OG bude tvrdit, že má hlad a řekne vám ať ho hodíte do fast foodu (ve skutečnosti tam pracuje).


Odměna : Respekt


2) Running dog


Jeďte s Big Smokem na schůzku, maníci vámi opovrhují proto jim musíte ukázat co jste zač! Big Smoke jednoho dostane v animaci baseballkou a druhého musíte dohonit a zabít sám - Smoke nestačí. Ještě po vás bude chtít, aby jste ho odvezli domů.


Odměna : Respekt


3) Wrong side of the tracks


Jeďte na cílové místo, opět se Smokem. Po animaci naskočte na motorku a musíte dostat ty šmejdy na vlaku. Cestou dejte pozor na dva vlaky. Musíte jet dostatečně ve straně, aby se Smoke netrefoval do vagónu. Smoke po vás bude chtít aby jste ho opět dovezli domů.


Odměna : Respekt


4) Just business


Dojeďte se Smokem k obchodnímu domu a všechny postřílejte. Choďte skrčení a kryjte se. Potom vyjděte ven, tam bude čekat pár budoucích mrtvol, není těžké se o ně postarat. Až nasednete snažte se střílet nejprve po střelcích. Když se chcete zbavit auta, střílejte mu do chladiče, do kol nebo nádrže.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte k ikoně "OG".


f) Zadavatel úkolu : Jeffrey, neboli OG LOC


1) Life's a beach


K této misi se stavte mezi 22:00 - 6:00.


Jeďte na pláž a tancujte. Rozdíl od skákání hydraulikou je v tom, že nemačkáte klávesy na číselníku, ale pro pohyb. Až vás DJka pozve do své "kanceláře", rychle dodávku vemte a dovezte ji do garáže. Počítejte s tím, že až nastartujete, bude vás chtít vytáhnout ven a ostatní po vás střílet.


Odměna : Respekt


2) Madd dogg's rhymes


V této misi si vzpoměňte na Splintera a vyrazte do domu. Zabíjejte potichu a schovávejte se ve stínech. Pohybujte se potichu. Když někoho chcete potichu zabít, skrčení se k němu přibližte, zaměřte [RMB] potom stiskněte [LMB], tím CJ hezky bodne nůž do krku. Po chvíly se dostanete k baru, tam se skrčte a tím se nepozorovaně dostanete okolo baru a pařana. Projděte temnou místností, tam si vezmete armor a skočte pro pár kroků vzálenou knihu. Vracejte se zpět, ale před pařenem je střáž, tu rychle zabijte, vemte si její kolt s tlumičem a teď střílejte až k východu. Venku nasedněte na horské kolo a odvezte knihu Jeffreymu.


Odměna : Respekt


3) Management issues


Jeďte rychle k eskortovacímu vozu, mírně ho nabourejte a až řidič vyskočí ukradněte mu ho. Zaparkujte mezi dvěma dalšími vozy a kousek s nimi popojeďte, až nastoupí cíl, dupněte na plyn a jeďte k molu. Před tím, než se auto zřítí, vyskočte [Enter] nebo [F] a oba se utopí. Nalevo máte kolo.


Odměna : Respekt


4) Mise bez názvu


Toto vlastně není mise, jenom OGho vyhodí a on se přesune nedaleko vašeho domu.


Odměna : žádná


5) House party


Sem přijďte v 20:00 - 6:00.


Nejprve přijde vlna zepředu, hlavně se kryjte za auty a střílejte do hlavy. Potom se objeví 4 na mostě a nakonec přijde vlna z obou stran, je intenzivnější než obě předešlé, proto si dávejte pozor.


Odměna : Respekt


Nyní se vydejte za ikonou "C" na radaru.


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Burning desire


Dojeďte k baráku a házejte dovnitř skrze okna molotovy. Občas se budete muset zbavit nějakého gangstera, v přízemí je celkem 5 oken. Po animaci vejděte do domu a v kuchyni seberte hasičák. Nyní se vydejte do zadní části a po schodech nahoru až do pokoje se slěčnou. Po cestě zpátky budete muset uhasit nějaký ten oheň. Až se dostanete ven, odvezte ji domů nedaleko vašeho bydliště.


Odměna : Přítelkyně Dennis


h) Zadavatel úkolu : Sweet


1) Doberman


Potřebujete zabrat území takže se nějak dostaňte do Baalova teritoria. Zastřelte několik jeho gangsterů a tím vyprovokujete válku gangů. Celkem na váš přijdou 3 vlny, gangsteři se vždy zobrazí na radaru a ty musíte všechny zabít, při boji se nesmíte příliš vzdálit z bojiště. Vždy při válce gangů se objeví někde na silnicích srdce a někdy armor. Tímto je území vaše, ale občas ho musíte chránit. Po animaci zastřelte posledního. Odteď můžete zabírat území mimo mise a budete vydělávat u vašeho domu.


Odměna : Respekt a vydělávání u vašeho domu


2) Los Sepuloros


Pro tuto misi si můžete přijít mezi 9:00 - 17:00.


Musíte nejprve naverbovat chlapy. Jděte ke každému, zeměřte je a stiskněte [G] nebo [H]. Potom všichni 4 nasedněte a jeďte ma určené místo, po animaci přelezte zeď a dojděte ke Sweetovi. U každého chlapa stiskněte [G] a budou vás následovat, nebo [H] a zůstanou na místě - dejte ať vás následují. Prostřílejte se až k hlavnímu gangsterovi a toho zabijte. Přijede další auto s gangstery, tak je pošlete pod zem. Naskočte za Sweetem do auta a uhánějte domů.


Odměna : Respekt


Odteď můžete verbovat chlapy podle respektu.


i) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Gray imports


Dojeďte na určené místo. Prostřílejte se až k vratům, tam sestřelte ovládací panel. Uvnitř si dejte pozor a vyuřívejte hořlavé sudy. Až se dostanete na schody a do místnosti s dealerem, pronásledujte ho přes místnost ven. Ze schodiště zabte všechny co uvidíte a vemte vysokozdvižný vozík kousek od zdi a dojeďte s ním až k motorce. Nasedněte a začněte ho pronásledovat. Střílejte z UZI nebo jiné zbraně dokud nezemře.


Odměna : žádná


Nyní se vydejte k ikone "CV".


j) Zadavatel úkolu: Cesar


Hight Stakes, Low-Rider


Vemte si dvoudveřový kabriolet, třeba ten co stojí vedle Cesarova domu a dojeďte s ním přes most na start (s Cesarem). Snažte se ihned po startu dostat dopředu a pak je závod lehký.


Odměna : 1 000$


Nyní se vydejte k ikoně "S".


k) Zadavatel úkolu: Sweet


1) Reuniting the families


Před touto misí si doplňte životy a armor na maximum.


Jeďte k motelu, ten je z nenadání přepaden jednotkami S.W.A.T. a váš bratr je uvnitř. Jakmile získáte kontrolu, ignorujte jednotky před vámi a ihned vejděte do motelu. Prostřílejte se až k bráchovi. Využívejte stolů, pohovek a rohů. Až se dostanete k němu a po animaci budete venku, brokovnicí sestřelte jednotky na vrtulníku a dál se o něj nestarejte. Následujte Sweeta, nemáte sice auto, ale bratři vyrazí na pomoc. Musíte bránit auto, takže střílejte do motorů a nádrží. Občas se stane, že některý policajt k vám skočí z motorky na auto, tak ho zastřelte.


Odměna : Respekt


2) The green Sabre


Jeďte za Cesarem a až v autě si Carl uvědomí, že zapomněl na Sweeta. Rychle spěchejte až k němu, je v obležení Baalovích lidí, následně ho v animaci postřelí, takže se kryjte za auty a všechny zabijte. Nechcete opustit bratra, proto budete zatčeni, ale Tempenny vás chce využít a odveze vás do krajiny.


Odměna : žádnáVENKOV


Nyní se vydejte k ikoně "C".


a) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Badlands


Dojeďte motorkou postupně až ke srubu na hoře. Jakkoli cíl zabijte a vyfotografujte jeho tělo. Můžete nejprve zastřelit jeho ochranku a zabít ho až v autě, nebo se nepozorovaně dostaňte k němu a 1 ranou do hlavy mu vezměte život. Fotku odvezte zpět do maringotky.


Odměna : žádná


Teď zajeďte pro úkoly k ikoně "CV".


b) Zadavatel úkolu : Cesar


First Date


Na tuto misi vám zatelefonuje a vy se vydejte k otazníku na radaru. Nastupte s Catalinou do auta a vyražte k nebliššímu symbolu dolaru na radaru, ten je kousek od vás a je u čerpací pumpy. Po animaci naskočte do tracku a opatrně nacouvejte k přívěsu, tím se zapojí. Potom ho odvezte rychle, ale opatrně do skladiště, protože vás honí majitel.


Odměna : 5 000$


Teď zajeďte k "TT" na radaru.


c) Zadavatel úkolu : Mr. Truth


Body Harvest


Stríček potřebuje navrátit kombajn, takže pro něj zajeďte na farmu, zataraste mu cestu, tím řidič vystoupí a vy ho ukradněte. Nespěchejte zpět, kombajn je velice odolný. Zaparkujte ho na Truthově farmě v garáži.


Odměna : Respekt


Vydejte se i ikoně "CV" na radaru.


d) Zadavatel úkolu : Cesar


King in exile


Toto byla pouze ukázka, takže vyrazte za Catalinou.


Odměna : žádná


Vydejte se do přírody k ikoně "C".


e) Zadavatel úkolu : Catalina


1) First base


Dopravte se do Bluerrbay (když nasednete do jejího auta u domu, tak jeďte doprava). Až konkurenční banda vyloupí obchod, tak je hoňte spolu s Catalinou na čtyřkolce. Vždy když někoho Catalina zastřelí nezapomeňte vzít jeho tašku. Pokud se vám nepodaří je zabít během cesty, u svého příbytku docela daleko zastaví, jen se jich držte.


Odměna : 1 000 $


2) Gone Coutring


Vyrazte do Morgomery (když nastopuíte do jejího auta vedle domu, tak je to vlevo). Až dostanete bombu a vyjdete dovnitř, položte ji na dveře, ustupte do nejvzálenějšího koutu, vyberte z inventáře detonátor a odpalte. Potom uvnitř odpalte ještě sejf. Budete mít 4 hvězdy, to znamená S.W.A.T. a spoustu problémů! Takže co nejrychleji jeďte do lakovny. Potom už jen odvezte Catalinu do úkrytu.


Odměna : 2 000 $


3) Made in Heaven


Jeďte k poslednímu dolaru na radaru. Až vyloupít banku, tak (asi bankomaty, nebo tak něco) rozstřílejte a posbírejte z nich peníze. Následujte Catalinu a cestou střílejte všechny poldy. Na konci uličky jsou motorky tak na ně oba nasedněte. Po chvíly Catalina policajty asi setřese (skončil jsem ve vodě, takže mi trvalo, než jsem se k ní dostal), ale uzavřou ji. Spěchejte k ní, naložte ji a odvezte do úkrytu.


Odměna : 10 000 $


f) Zadavatel úkolu : Cesar


1) Wu Zi Mu


Sežeňte si auto a jděte na start. Vyhrát není těžké.


Odměna : 5 000 $


2) Forewell, my love...


Další závod, tentokrát kvůli Catalině. Až zvítězíte dá vám klíčky. Všimněte si, že její chlap je ten za kterého jste hráli v Liberty City (GTA 3)!


Odměna : klíčky


g) Zadavatel úkolu : Mr. Throug


Are you going to San Fierro?


Až přiletí policejní helikoptéra dá vám skvělou zbraň, plamenomet! S ním spalte celé pole marihuany. Potom sestřelte bazukou helikoptéru a vydejte se v křaksně do San Fierra!


Odměna : RespektSAN Fierro


a) Zadavatel úkolu : CJ


1) Wear flowers in your hair


Protože jste v novém městě, potřebujete nějaké lidi. Skočte tedy pro Jefra do nemocnice, pak pro Dwaina a pak na piolicejní stanici. Ještě pro geniálního chlapíka Zera a ty hoďte do vašeho nového domova "garáže".


Odměna : žádná


2) 555 we tip


Jeďte k hotelu, tam sledujte auto do podzemního parkoviště, zabijte řidiče a vemte si jeho oblek. Potom se vraťte zpět před hotel.Až přijede D.A. auto, odvezte ho do garáže, tam mu podstrčíte drogy a hoďte ho zpět do patrové garáže, ale nepoškozené! Jinak musíte zajet do lakovny. Potom už jen vejděte před hotel. Odteď můžete v hotelu dělat nepovinné mise.


Odměna : žádná


3) Deconstruction


Nasedněte do buldozeru a posrážejte všechny maringotky. Můžete také zkusit využít jeřáb, který je uprostřed staveniště. Až budou všechny naskočte do auta s cementem a dosrážejte záchod do ní, nacouvejte k ní a tím ji v animaci naplníte betonem.


Odměna : žádná


b) Zadavatel úkolu : Triads


1) Photo opportunity


Dojeďte pro Cesara a potom s ním do malinkého městečka. Tam vejděte na střechu a všechny vyfotografujte, využívejte zoom.


Odměna : Respekt


2) Jizzy


Zajeďte do Jizzyho klubu. Potom nasedněte do auta a odvezte jeho roštěnku domů. Potom zajeďte k ještě jedné kočičce, která je obtěžována. Chlapíka zabte. Spěchejte pod most a zachraňte třetí život, jsou tam dva. Až dojedete na další místo střílejte po obou autech a až vybuchnou tak se zdejchněte.


Odměna : 3 000 $ a respekt


c) Zadavatel úkolu: Woozie (Wu Zi Mu)


1) Mountain cloud boys


Dojeďte na schůzku, tam se něco zvrtlo a Vietnamský gang přijíždí. Ochraňujte za každou cenu Woozieho a všechny postřílejte. Dejte pozor zejména na ostřelovače na střeše za rohem. Na konci uličky naskočte do auta, nějak ty ostatní zněškodněte, můžete Wooziemu pomoci střílením z auta. Potom ho odvezte do jeho bytu.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Ran Fa Li


Dojeďte pro auto na letiště do podzemního parkoviště. Musíte ho bezpečně dovézt do garáže v docích. Nejprve vám cestu zatarasí dodávkou, oba zastřelte a dodávkou odjeďte nebo ji zničte. Před letištěm na vás budou čekat maníci na motorkách, ty doporučuji zlikvidovat, ale pozor, budou střílet po autě a ne po vás. Nakonec by jste měli auto bezpečně dovést do garáže.


Odměna : 5 000 $ a respekt


3) Lure


Woozie potřebuje aby jste odvedli pozornost, takže nasedněte do tereňáku a dojeďte do přírody ke skladišti. V domnění, že je to Woozie po vás budou motorky střílet. Projíždějte checkpointy až k pumpě.


Odměna : 8 000 $ a respekt


d) Zadavatel úkolu : Zero R.C.


Pro tyto mise, musíte koupit ZERO R.C. Shop za asi 30 000 $


1) Air Raid


Braňte antény před R.C. modely s bombami konkurence, máte k dispozici rotační kulomet, takže by to nemělo být těžké. Musíte se ubránit asi 3 minuty.


Odměna : 3 000 $


2) Supply lines...


Pronásledujte konkurenci a ty vždy rozstříejte. Poté zaleťte zpět na střechu, kde přistaňte. V misi pozor na benzín!


Odměna : 5 000 $


3) New model army


Teď vás čeká docela zábavná hra. Máte autíčko Bandit, kterého ovládá Zero a vrtulník s magnetem, kterého ovládáte vy. Musíte se dostat na druhou stranu, takže autíčku odstraňujte z cesty barely, stavějte mosty a ničte tanky. Barely přiváží konkurenční vrtulník stále, mosty jsou 2 a tanky 3.


Nejprve vemte vždy magnetem bombu ze základny a pusťte ji na tank, takto zničte všechny 3, můžete si výbuch naplánovat tak, aby zničil zároveň nepřátelský vrtulník - mně se to podařilo! Potom postavte mosty a to tak, že  ho vždy vezmete ze základny a položíte na díru. Potom odstraňujte barely a vítězství je vaše.


Odměna : 7 000 $, ZERO R.C. vydělává max. 5 000 $ denně


Nyní se vydejte k ikoně modré lebky.


e) Zadavatel úkolu : Loco


1) T-Bone Mendez


Hoňte motorky a seberte všechny drogy, ale nesmí vybuchnout spolu s motorkou. Doporučuji vzít auto a posrážet je dřív, než dojedou ado úkrytu. Pokud drogy zůstanou na motorce, nasedněte na ni a tím je seberete. Poté je všechny odvezte zpět.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Mike Toreno


Musíte ho najít, jeďte nejdříve na staveniště, do přístavu a potom na letiště. Projeďte skrz otevřenou bránu a jakmile se dostanete na ranvej ,zamiřte doprava a sledujte signál.Střílejte po dodávce a všechny zastřelte. Zničte dodávku a nasedněte do limuzíny. Jakmile projedete checkpointem začne vás hledat policie takže se nechte přestříkat a vyměnit motor, samozřejmě v lakovně. Odvezte je zpět do klubu.


Odměna : 7 000 $ a respekt


Nyní se vydejte k ikoně červeného draha.


f) Zadavatel úkolu : Triads


Outrider


Jeďte k benzínce a potom k budově. Naskočte na eskortovací motorku, u ní také poberte sniperku a raketomet, bude se to hodit. Rychle spěchejte napřed a hned u 1.ho zátarasu zastřelte sniperkou 3 chlapy a raketometem odstřelte 3 vozidla. Takto bude ještě několik zátarasů. Později budou také v rozpadlích budovách! Jakmile mise zkončí, tedy když zajede dodávka do skladiště budete mít 3 hvězdy.


Odměna : 9 000 $ a respekt


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


Snail Trail


Seberte ukrytou pušku na staveništi za trabkou a utíkejte k vlakovému nádraží, bohužel cíl nevystoupí, takže seberte Sancheze (krosku) od zdi a pronásledujte vlak až do Los Santos. Cíl vystopí a vy za ním pořád stále jeďte. Držte si velkou vzdálenost ať se nevystraší. Sledujte ho přes celé město - zastaví u ruského kola. Tam se sejde s druhým hledaným, oba zastřelte.


Odměna : žádná


h) Zadavatel úkolu : Triads


1) Ice cold killa


Nejdříve dodělejte mise pro Jizzyho, sem se stavte v 20:00 - 6:00.


Jeďte do klubu, až vás zastaví stráž podívejte se vlevo, u mostního pilíře je lešení, díky němu se dostaňte na střechu a prolezte střešním oknem. Uvnitř dojděte k Jizzymu. Po animaci zastřelte všechny útočící a vemte si jejich MicroSMGčka. Vyjděte ven a vezměte limuzínu, pronásledujte ho, střílejte mu do auta dokud nezačne hořet a nevyleze, potom ho zabijte. Vemte si jeho telefon.


Odměna : 12 000 $ a respekt


2) Pier 69


Dojděte na střechu za Cesarem a ostřelovačkou zastřelte všechny na střeše. Po animaci zastřelte ještě koho uvidíte a dejte se do akce, až budete u hotelu, dejte se okolo a ne vnitřním dvorem, já jsem šel vpravo. Za rohy nakukujte kotrmelcem. Dojděte až k T-bonovi a zabijte ho.Po animaci skočte za Ryderem a doplavte na loď. Plujte vedle něj a střílením mu rozstřílejte loď.


Odměna : 15 000 $ a respekt


i) Zadavatel úkolu : Woozie


Amphibicious assault


Pro tuto misi si mužete dojít mezi 20:00 - 6:00. Pro tuto misi také musíte umět dobře plavat, sbírejte mušle pod vodou, když nějakou najdete, ale hlavně zvyšujte kapacitu dechu, čím vyšší, tím bude mise snazší.


Dojeďte do doků a vstupte do červeného světla. Musíte se dostat na volné moře, takže proplouvejte mezi balvany a občas musíte proplout podvodním tunelem. Až se dostanete ven, za každou cenu se vyhýbejte lodím a reflektorům. Většinou to jde pouze pod vodou. Až se dostanete na loď, seberte ihned nůž a potichu všechny zabijte zezadu. Můžete využít i pistoli s tlumičem, pokud ji máte. Na přídi lodi je vchod do podpalubí, tam ještě nějací strážci jsou, ale ty by něměli být problémem. Položte bug a stejnou cestou se dostaňte z lodi a do doků.


Odměna : 11 000 $ a respekt


j) Zadavatel úkolu : Triads


Toreno's last flight


Dojeďte k helipotru a rychle se přes schody k němu probojujte. Potom seberte raketomet, naskočte na motorku u vrátnice a sledujte helikoptéru. Občas zastaví a to je váš okamžik, vystupte, zaměřte a vystřelte. Stačí 2 rány.


Odměna : 18 000 $ a respekt


k) Zadavatel úkolu : Woozie


The Da Nang Thang


Snažte se rotačním kulometem sestřelit co největší počet nepřátel, sestřelením kvůli RPG se nevyhnete, takže na lodi seberte nůž, ihned u vás je 1. stráž, tu zabijte a získáte brokovnici s pár náboji. Opatrně se probijte až do podpalubí do skladu. Tam na vás čeká další várka, té se zbavte. Dejte pozor zejména na posledního, který má granáty! Sestřelte u kontejneru zámek a tím osvobodíte přeživší. Nyní vylezte ven a dojděte do kajuty kapitána. Po cestě budou jen 3, jeden u zábradlí a 2 na schodišti. Až budete u něj hodí vám katanu a není nic jednoduššího, než ho zabít. Potom se vraťte k uprchlíkům.


Odměna : 15 000 $ a respekt


l) Zadavatel úkolu : Woozie


Yay Ka-boom-boom


Dojeďte pro auto s bombou, dejte pozor ať ho nerozbijete, budete ho potřebovat nepoškozené. Až dojedete k bráně, zabijte 2 muže u brány, tím se brána otevře. Rychle vjeďte přes rampu až do zadní části budovy, cestou srážejte co jde. Aktivujte bombu a rychle utíkejte ven z budovy. Potom vemte auto a preskočte díky rampě zeď. Musíte se rozjet až ze zadní části dvora. Pokud se vám to nepovede na 1. pokus je vzadu ještě 1 auto. Potom dojeďte do vaší garáže.


Odměna : Zasloužených 20 000 $ a také respekt


Nyní se vydejte k neznámému, to je "?" na radaru.


m) Zadavatel úkolu : Nenámý (Mistery)


1) Monster


Řiďte monster truck a projíždějte checkpointy, musíte mít lepší čas, než 6:30 min.. Má pohon 4x4, ten se aktivuje použitím ruční brzdy


Odměna : 4 000 $


2) Highjack


Nasedněte s Cesarem na motorku, potom zamiřte přes železniční most do San Fierra. DOstihněte nákladní auto a jeďte vedle dveří řidiče. Srovnejte rychlost a chvíli to udržte. Cesar skočí a kamión bude váš. Odvezte ho do garáže.


Odměna : 7 000 $


3) Interdiction


Skočte k domku a vemte si raketomet, potom vozidlo. Dojeďte na vyvíšeninu a tam sestřelujte helikoptéry, máte tu k dispozici uzdravení, AK-47 a padák. Ažhelikoptéra shodí náklad dojeďte si pro něj a ten vemte do garáže.


Odměna : 1 000 $


4) Verdant Meadows


Pro tuto misi potřebujete 80 000 $ na zakoupení "letiště".


Dojeďte na "letiště" a kupte ho za výše uvedené peníze. Pkud tyto peníze nemáte můžete si je vydělat spoustou dalších misí. DOjděte do červeného kruhuna letiště a dokončete všechny mise.


Odměna : Respekt, přístup na všechny letištěLAS VENTURAS


a) Zadavatel úkolu : Triads Casino


1) Fendeo Ketchup


Musíte vašeho "zákazníka" na kapotě vystrašit, aby mluvil, takže jezděte na nedaleké dálnici velice rychle, dělejte smyky a jezděte v protisměru. Dejte pozor ať se s nikým nesrazíte, byl by mrtví. Potom ho odvezte do garáže.


Odměna : 5 000 $ a respekt


2) Explosive situation


Dojeďte po dálnici do lomu, zajeďte do červeného světla a ihned po animaci naskočte do auta a vemte to rovnou dolů, neobjíždějte to. Vemte dole náklaďák a rozjeďte 3 bedny s dinamitem co jsou na zemi, potom z nich seberte dinamit. Čtvrtou bednu veze vysokozdvižný vozík, tak ji neprve dostaňte z něj dolů, potom přejet a posbírat dinamit. Ochranka zablokovala výjezd, takže sledujte checkpointy přes různé skoky a pásy, dokud se nedostanete ven. Odvezte dinamit na místo setkání.


Odměna : 7 000 $ a respekt


3) You've had yout chips


Dojeďte k továrně a přelezte bránu. všechny uvnitř postřílejte a pak zničte vyráběcí stroje - buď je rozstřílejte, nebo vemte auto ochranky a nabourejte je. Potom opět přelezte bránu a dojeďte k Wooziemu.


Odměna : 10 000 $ a respekt


4) Don Peyote


Vemte si čtyřdveřové auto a jeďte najít kluky do pouště. Vemte je a odvezte do hadí farmy, potom spěchejte do Casina.


Právě Kent Paul je jeden týpek, vzpomínáte si na něj z Vice city? V ukázce navíc spatříte Kena Rosenberga pro kterého budete později pracovat - pěkně se vzmohl!


Odměna : Respekt


b) Zadavatel úkolu: Mafia (Ken Rosenberg)


Intensive Care


Dojeďte do nemocnice, tam bohužel hledaný chlapík není, takže vždy jeďte k jedné ambulanci a nabourtejte ji, pokud začne houkat ničte ji dokud nevyleze ochranka. Potom ho odvezte do továrny na maso.


Odměna : 5 000 $ a  respekt


c) Zadavatel úkolu : Robbery ( ve Wozzieho casinu)


1) Architectural espionage


Zabijte turistu, který fotí ostatní a seberte mu právě foťák. Dojeďte k budově a nedělejte žádný bordel, schovejte zbraň, vejděte dovnitř a zeptejte se sekratářky. Na její otázky odpovídejte YES, neboli ano. Potom vejděte na schodiště a dojděte až nahoru, tam teď nemůžete, takže jděte o patro níž a najděte topení.Pěstmi ho rozmlaťte, tím začne hořet a spěchejte nahoru, vyfoťte plány a prostřílejte se přes schodiště až ven a odvezte je Wooziemu.


Odměna : Respekt


2) Key to her heart


Dojeďte ke Kenovu kasinu, sledujte krupiérku a držte si od ní odstup. Až dojede do Sex Shopu, vejděte za ní a vstupte do červeného světla, po animaci si v kabince, kde se převlékalla vemte oblečení. Vejděte ven a sledujte ji až k jejímu domu, zaparkujte naproti.Počkejte než přijde její chlápek, je bez košile a má vibrátor, toho zabte a vejděte dovnitř.


Nyní s ní musíte randit do té doby, než vám dá kód do kasina.


Odměna : Respekt a přítelkyně


3) Dam and blast


Dojeďte na letiště, naskočte do letadla, naberte určenou výšku a jakmile proletíte kruhem vyskočte a s padákem doleťte až na určené místo. Za 1. kontejnerem je nůž, tím zabte 2 strážce a vejděte dovnitř. Tam všechny pozabíjejte (není to těžké) a položte u každého generátoru bombu. Potom se zdejchněte druhým východem.


Odměna : Respekt


4) Cop Wheels


Vždy ukradněte policejní motorku z parkoviště a dovezte ji na plošinu náklaďáku. Celkem jsou 4 a máte zhruba kolem 11 minut.


Odměna : Respekt


5) Up,up and away!


Pro tuto misi se můžete stavit v 20:00 - 6:00.


Najděte si rychlou a odolnou motorku, taky si doplňte munici, zdraví a armor, jinak nemáte šanci. Dojeďte k armádní budově a když tam přijedete, bude zrovna vyjíždět auto, toho využijte a rychle vjeďte dovnitř. Za branou vlevo jsou vrata, těmi projeďte a dojeďte až ke schodišti. Tam se prostřílejte až k rotačnímu kulometu, jím sestřelte 2 vrtulníky a potom naseďněte do nákladního vrtulníku - Leviathanu. Odleťte k bezpečnostní dodávce, tu čapněte magnetem a odvezte ji i s vrtulníkem na vaše letiště.


Odměna : Respekt


d) Zadavatel úkolu : Mafia


The Meat business


Dovezte Rosenberga do továrny na maso, ta bude záhy napadena, takže ihned po animaci zastřelte 4 maníky se zbraněmi na blízko a hlavně, chraňte Kena. Až budete u ohně postřílejte všechny za ním a počkejte než Ken plameny uhasí. Potom se schová do mrazáku, takže zlikvidujte přibíhající, aby nezavřeli Kena v mrazáku. Potom se prostřílejte ven a dostaňte Kena do kasina.


Odměna : 8 000 $ a respekt


e) Zadavatel úkolu : Triads casino


Fish in a barrel


Pouze ukázka, kde podepíšete spolupráci.


Odměna : žádná


Nyní se vydejte k ikoně "D".


f) Zadavatel úkolu : Maddog


Madd Dogg


Dojděte k dodávce, zabijte majitele a vemte si auto. Jezděte s ním doleva nebo doprava podle něho a až se kamera přepne na vrchní pohled, přesně namiřte auto, aby dopadl na krabice. Potom ho odvezte do nemocnice, ale dejte pozor, 2 silnější nárazy ho zabijí.


Odměna : Respekt


g) Zadavatel úkolu : C.R.A.S.H. - policajt Tempenny


1) Misappropriation


Jeďte k cíli, zkuste se k němu přiblížit a zastřelit ho sniperkou a sebrat dokumenty. Pokud se to nepodaří seberte náhradní hleikoptéru, pronásledujte ho do podzemního parkoviště a zabijte. Seberte papíry.


Odměna : žádná


h) Zadavatel úkolu : Mafia


Freefall